...

Ann Shuptrine

Ann jest magistrem socjologii, posiada też licencjat z psychologii oraz certyfikat praktyka Gestalt w organizacjach - European Association of Gestalt Therapy, Cert Open Floor Movement Teacher, Cert Mindfulness / Meditation. Jest trenerem, konsultantem, trenerem i moderatorem Open Floor Movement z siedzibą w Londynie. Jej doświadczenie korporacyjne obejmuje pracę w wiodących organizacjach zajmujących się reklamą, sztuką, kulturą i projektowaniem. Jest założycielką „Be Moved For Change”, interdyscyplinarnej platformy i firmy konsultingowej Relational Gestalt, która wspiera rozwój osób, organizacji i systemów poprzez sztukę ucieleśnienia i proces twórczy. Jako coach i konsultant Ann inspiruje osoby, firmy i marki do pielęgnowania obecności w relacjach, aby wpływać na zmiany. Rozwija i prowadzi międzynarodowe warsztaty i szkolenia z zakresu rozwoju osobistego i zawodowego w podejściu Gestalt. Ann jest współpracownikiem organizacji Gestalt, Relational Change (Wielka Brytania) i Gestalt in Organizations (Macedonia Północna).

Angelika Burovski

Magister (Rozwój organizacyjny: perspektywa Gestalt, Metanoia Institute, Londyn), Cert. Systemic Coaching & Constellations, akredytowana EAGT-GPO.

Angelika jest założycielką i dyrektorem GO Center na rzecz rozwoju ludzi i organizacji. Jest pasjonatką tworzenia innowacyjnych, kreatywnych i satysfakcjonujących miejsc pracy, wierzy w holistyczne podejście do organizacji. Angelika jest przeszkolonym praktykiem Gestalt w Organizacjach, a jej praca opiera się głównie na metodologii Gestalt i Systemic Mapping. Poprzez eksperymentowanie, rozpoznawanie siebie, wzajemne powiązania, ucieleśnienie i reagowanie na złożone sytuacje, Angelika wykorzystuje pięć pól eksploracji całego pola Parlett (2015) w swoim coachingu indywidualnym, ale także w pracy zespołowej i w dużej grupie. Jest pasjonatką OD (Rozwój Organizacyjny) w szerszym zakresie i tego, jak umiejętności OD można wykorzystać w budowaniu lepszych społeczeństw. Angelika posiada Certyfikat Superwizora nad Relacjami w Organizacjach wydany przez Relational Change w Wielkiej Brytanii. Posiada również certyfikat z Relational Organizational Gestalt, Relational Change w Wielkiej Brytanii. Angelika pasjonuje się nauką i rozwojem oraz stale uczestniczy w nowych podróżach edukacyjnych.

Julius Lassalle

Wzrost i ewolucja zawsze były moimi motywami przewodnimi. Mój sposób pracy został ukształtowany i zasilany przez moje długie i wciąż trwające badania i stosowanie koncepcji doradztwa humanistycznego, opartych o podejście Gestalt i bioenergetykę ciała. Dodatkowym aktywem jest dla mnie doświadczenie zdobyte na stanowiskach kierowniczych w branżach VUCA (Volatility - zmienność, Uncertainty - niepewność, Complexity - złożoność, Ambiguity - niejednoznaczność). Pracuję w elastycznych zespołach projektowych i projektach, sam, ze znajomymi i kolegami oraz z moimi partnerami z sieci kontaktów.

Jestem akredytowanym w EAGT praktykiem GPO (Gestalt Practitioners in Organisations)

Maggie Marriott

Od 25 lat pracuję jako konsultant w zakresie zmian organizacyjnych i trener dla firm różnej wielkości oraz dużych organizacji rządowych. Jestem współpracownikiem w Atkins Global i Relational Change (UK).

Przed specjalizacją w coachingu i doradztwie w zakresie kompleksowych zmian byłam architektem IT, programistką i nauczycielką w Szkole Podstawowej.

Posiadam doświadczenie w zakresie różnych podejść w obszarze coachingu oraz zmian organizacyjnych.

Mój podstawowy sposób pracy to Gestalt. Jestem certyfikowaną konsultantką GPO (Gestalt Practitioners in Organiations), akredytowaną przez EAGT.

Sebastian Kantor

Jestem psychoterapeutą, trenerem i pedagogiem. Z nurtem Gestalt po raz pierwszy miałem styczność w okresie studiów poznając pedagogikę zabawy KLANZA. Ukończyłem Akademię Pedagogiczną w Krakowie i Kolegium Nauczycielskie w Gliwicach. Psychoterapii uczyłem się w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. Jestem certyfikowanym psychoterapeutą European Association for Gestalt Therapy (EAGT). Nurt Gestalt daje mi możliwość aktywności zawodowej w kilku obszarach. Zajmuję się psychoterapią indywidualną i par, pracuję z grupami, jak również wdrażam Gestalt w organizacjach i placówkach oświatowych. Prywatnie: mąż, ojciec i pasjonata czynności, które są podobne do nurtu Gestalt: uwielbiam Bałkany, które są relacyjne, kocham grę na gitarze, szczególnie flamenco, które nie ma ścisłego zapisu nutowego.